Największy salon moto-quad w Małopolsce

Salon Moto-Trip to sklep tworzony przez pasjonatów motoryzacji, którzy wolne chwile wykorzystują na kontakt z takimi pojazdami jak motocykle, quady i skutery. Dużą wagę przykuwają do każdego klienta, podchodząc do niego indywidualnie, którzy towarzyszą swoim klientom nie tylko w trakcie zakupu, ale i podczas użytkowania pojazdu. To renomowane miejsce na mapie Krakowa, któremu zaufało już ponad 10 000 klientów. W ofercie posiadają 17 różnych marek, w tym 3 tysiące produktów, dostępnych od razu.

Oferta – motocykle i skutery

W swej ofercie posiadają motocykle, wymagające prawo jazdy kategorii „A”. Należą do nich takie marki motocykli jak Indian, Benelli, Fantic, Bajaj, FB Mondial, Hyosung oraz Romet Motors. W sklepie znajdują się także motocykle 125 CCM, na które wymagane jest prawo jazdy kategorii „B”. Wśród nich znajdują się jednoślady marek: Peugeot, Rieju, Kymco, Fantic, Keeway, Benelli, Malaguti, FB Mondial, SYM, Junak, Romet, Daelim, Barton Motors, Zipp, Bajaj i Benyco. Do motocykli wpisują się także Maxiskutery Kymco, Peugeot, Sym i Malaguti. W Moto-Tripie znajdują się skutery marek Peugeot, Kymco, Rieju, Sym, Fantic, Romet Motors, Keeway, Barton Motors, Junak i skutery elektryczne Niu, Askoll i Romet. W wyposażeniu znajdują się także hulajnogi elektryczne.

Oferta – quady i inne akcesoria

Sklep szczyci się największą ofertą quadów marki Polaris RZR, Sportsman, Scrambler, General, Ranger, Slingshot oraz edycje dla młodzieży. W ofercie quadów spotkać można takie firmy jak CF Moto, Kymco, TGB, Linhai, Benyco, Barton, Odes i Acess. Znajdują się również specjalne quady dla straży pożarnej. Sklep oprócz pojazdów oferuje również kaski, odzież i inne akcesoria. Dostępne są kaski otwarte, cross lub quad, szczękowe, integralne, modułowe oraz dedykowane dzieciom. Są one marek Airoh i Bell. Do kasków zakupić można gogle. Sprzedawana jest także odzież na motocykl, czyli kurtki, spodnie, obuwie, rękawice, ochraniacze Moto i ATV takie jak: zbroje i żółwie, ochraniacze kolan i łokci, spodenki ochronne i protektory Sas-Tec. Spotkać można odzież na quada, a dokładniej bluzy, spodnie oraz buty. Sprzedawana jest również zwykła odzież codzienna, kombinezony i kamizelki odblaskowe. W akcesoriach znajdują się jeszcze akcesoria do quadów, szczegółowo mówiąc akcesoria zimowe, bumpery i zderzaki, kufry, pługi, wyciągarki, osłony podwozia, tłumiki, przyczepy, oświetlenie LED, najazdy, kosiarki, manetki podgrzewane, dystanse na koła, ochraniacze dłoni, prostowniki ATV, rozsiewacze do soli i nasion, zamiatarki, owiewki ATV, pasy napędowe i opony. W akcesoriach do motocykli znajdują się kufry i torby, zabezpieczenia przeciwkradzieżowe, plandeki, odzież termoaktywna i interkomy. Osobno znajdują się akcesoria do marki INDIAN oraz inne gadżety i prezenty.

Dostęp do serwisu

W sklepie tym znajduje się serwis motocyklowy skuterów, quadów i crossów. Wykonywane są takie usługi jak wymiana opon w skuterach, quadach i motocyklach oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny motocykli, skuterów i quadów. Obsługę serwisu stanowią doświadczeni mechanicy, którzy doświadczenie zbierali w A.S.O. wielu renomowanych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *